Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkySLEVA: Monument Valley je pohádka, která vám prostě učaruje

SLEVA: Monument Valley je pohádka, která vám prostě učaruje

Jedna z nejkrásnějších her na mobily je nyní ve slevě. Majitelé androidích telefonů si ji mohou zakoupit pouze za 49 korun místo původních 100 korun.

V Monument Valley má hráč za úkol provést princeznu Idu desítkou úrovní, které se ale odehrávají ve světě, kde běžná pravidla neplatí. Každá úrověň dokonale prověří vaši představivost a abstraktní myšlení. Můžete totiž chodit po cestičkách, které jsou spojené jen na oko, ale ve skutečnosti jsou od sebe několik metrů.

Všechny lokace ve hře navíc vypadají naprosto náramně. Vizuální zpracování na hráčovy smysly útočí pastelovými barvami, netradičním izometrickým pohledem a pozorností k detailu. Hra boduje také poetickou atmosférou a hudebním doprovodem, který ve vás rozhodně vyvolá pozitivní emoce.

Monument Valley neobsahuje žádné mikroplatby, za 49 korun tedy dostanete kompletní herní titul, do kterého už nikdy nebudete muset investovat ani korunu.

[appbox googleplay com.ustwo.monumentvalley]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře