Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySkvělou strategii Motorsport Manager nyní koupíte za pouhý dolar

Skvělou strategii Motorsport Manager nyní koupíte za pouhý dolar

Zjednodušený motoristický manažer Motorsport Manager dostal novou aktualizaci a při této příležitosti byl dočasně zlevněn na jeden dolar (necelých 25 korun). Pokud tedy hru z nějakého důvodu ještě nemáte, je na čase abyste to změnili! 

Motorsport Manager je jednou z nejlepších strategií uplynulého roku. Hráč se v ní ujímá stáje formule 1 a tu se následně snaží dovést až na vrchol. To samozřejmě obnáší plánování mezi jednotlivými závody, ale také řízení jezdců v ostrém souboji. Jaké pneumatiky do závodu nasadit? Kdy je v boxech vyměnit? Přesně takové otázky budete neustále řešit.

Co se týče updatu, ten do hry přinese novou sérii závodů World Spec Series, která by měla prověřit hlavně zkušené veterány. Kvůli různým omezením totiž bude závodění v ní mnohem obtížnější.

Motorsport Manager je v současné době dostupný pouze pro zařízení s iOS a to za předeslanou cenu 1 dolar. Více informací o hře najdete na oficiálních stránkách hry zde.

[appbox appstore 776865453]

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře