Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHuawei P7 získává aktualizaci uživatelského prostředí EMUI 3.0

Huawei P7 získává aktualizaci uživatelského prostředí EMUI 3.0

Nejnovější verze uživatelského rozhraní EMUI 3.0 se snáze obsluhuje jednou rukou a nabízí zcela nový vzhled celého prostředí a ikon. O dostupnosti zásadní aktualizace pro smartphone P7 Huawei novináře informoval prostřednictvím zástupce Ondřeje Hampla.

Nadstavba EMUI 3.0 soustavně využívá nový design časové osy pro sjednocení a zvýšení uživatelského komfortu u různých aplikací. Nově přibyla možnost vícestránkových složek, ve kterých mohou mít uživatelé uloženo více aplikací, které se při zaplnění obrazovky zobrazují na dalších stránkách, dále možnost jednoduše měnit velikost widgetů a vylepšení získala i notifikační lišta.

Vylepšena byla také domácí obrazovka, která přináší obrovskou kolekci online grafických motivů nebo jednodušší způsob interakce mezi jednotlivými prvky. Několik vylepšení nabízí také aplikace fotoaparátu, která přidává panoramatické módy, režim zkrášlování a nově je možné vkládat do fotografií vlastní vodoznaky.

Nová nadstavba navíc intuitivně a aktivně řeší každodenní potřeby prostřednictvím praktických a vizuálně poutavých designových detailů, jako je třeba spojení hlavních funkcí smartphonu – volání, kontaktů a zpráv – mezi nimiž lze nyní snadno přepínat jediným vodorovným přejetím prstem.

Poznámka:

Po aktualizaci na nové uživatelské rozhraní EMUI 3.0 se domovská obrazovka přepne na své výchozí rozložení. Před spuštěním aktualizace je doporučeno ověřit, zda na telefonu nebyl proveden root a že bude mít dostatek energie v baterii a dostatečný úložný prostor.

20140917_105606_810

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

9 KOMENTÁŘE

 1. dobry den mel bych dotaz mam huawei P7 a a uktualioval se mi tam emui 3.0.je nejakej zpusob jak se vratit na puvodni nastaveni i po nastaveni tovarnich dat je tam porad emui diky

 2. Byl jsem velmi nadšený jak z telefonu huawei ascend p7, tak z uživatelského prostředí přístroje – super jednoduchého, intuitivního, ale i hezkého. Nový EMUI 3.0 mi všechnu radost z používání telefonu pokazil!

 3. Souhlas, vůbec se mi ten vzhled nelíbí, furt přeskakuju mezi zprávama, kontaktama a výpisem volání.
  Proc to nejde vratit????????????????????????????????????
  Zmizly fotecky ve vypisu volani i v seznamu zpráv.

 4. prosím už někdo víte jak to vrátit zpět??? je to strašný, ani po měsíci jsem to nevstřebal .

 5. Mám Huawei Ascend P7 a aktualizovalo se mi snad všechno v telefonu, nedá se to prosím vrátit zpět??

 6. Zdravím, jsem z té nové aktualizace úplně nešťastná prosím víte jak by se to dalo vrátit zpět k té staré verzi 🙁 🙁 🙁

 7. Mám stejný problém jako ostatní ,emui 3.0 je příšerný.Už někdo ví jak se toho zbavit????
  Díky

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře