Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyFlexibilní smartphone LG G Flex 2 se v Česku nabízí za 19...

Flexibilní smartphone LG G Flex 2 se v Česku nabízí za 19 990 Kč

Společnost LG zatím neprozradila, kdy se začne přesně prodávat smartphone G Flex 2 a kolik bude stát. V nabídce jednoho tuzemského obchodu se však tato žhavá novinka už objevila.

Cena 19 990 korun se rozhodně nedá označit za příznivou. Na druhou stranu početná konkurence nenabízí prohnutý displej. 5,5palcový dotykový panel u G Flexu 2 je zakřivený podle ohybu tváře, tedy střed displeje ustupuje proti horní a spodní hraně dozadu.

Srdcem telefonu je výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 810 s frekvencí 2,0 GHz. Fotoaparáty mají rozlišení 13 Mpx (zadní) a 2,1 MPx (přední). Vše pracuje pod operačním systémem Android.

V nabídce se objeví model s 2 i 3 GB operační paměti, stejně tak bude možné vybírat mezi 16 a 32GB úložným prostorem. Za povšimnutí stojí také zadní kryt, který se po poškrábání sám zahojí.

Kdy a za jakou cenu se LG G Flex 2 začne v Česku prodávat zástupci LG dosud neprozradili. Důležitou informaci nenabízí ani web prodejce alza.cz.

¨5a

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře