Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyDefend Your Life! Česká hra na motivy seriálu Byl jednou jeden život...

Defend Your Life! Česká hra na motivy seriálu Byl jednou jeden život v App Store a Google Play

Na hře vývojáři pracovali od druhé poloviny roku 2013, přičemž v říjnu 2014 vyšla pod záštitou exkluzivity AppCampus na Windows Phone. Verze pro fanoušky Android a iOS zařízení s sebou přináší mnoho vylepšení, mezi jinými hrdiny, které je možné přímo ve hře ovládat.

Hráči se mohou těšit na prostředí inspirované francouzským seriálem Byl jednou jeden život. O záchranu lidského těla se pokusí v sedmnácti ručně malovaných úrovních ve třech obtížnostech. Hra přináší více než dvacet druhů nepřátel. Spolu se dvěma finálními protivníky (boosy) otestují schopnost hráčů takticky myslet při výstavbě a využívání čtyř základních typů budov. Každá z nich nabízí další rozšíření, čímž se množství využitelných strategií dál rozšiřuje. Nápomocné při ničení nepřátelských bakterií jsou i různé interaktivní prvky jako elektrošoky, bomby, nebo adrenalin.

Stylizace úrovní a jednotek vychází ze skutečných reálií lidského těla. Hráči se tak mohou těšit třeba na chrabré červené krvinky bojující například v srdci či mozku. Hra je aktuálně dostupná v deseti jazycích, a to v češtině, angličtině, němčině, italštině, francouzštině, portugalštině, španělštině a ruštině. Nechybí ani asijské lokalizace do japonštiny a zjednodušených znaků čínštiny.

58

Hra je dostupná zdarma a hráči, kteří by chtěli vývojáře podpořit, si mohou zakoupit herní diamanty. Díky nim si mohou obstarat různé prvky, které využijí přímo v boji. Například Golema, nebo bonusový kyslík sloužící ke stavbě věží.

[appbox appstore id863059530]

[appbox googleplay com.aldagames.dyl]

[appbox windowsphone 88525937-1dd8-457d-ba28-1ddc7d8398d2]

Zdroj: AG

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře