Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyEverything is awesome: Hra The Lego Movie Videogame se dostala do obchodu...

Everything is awesome: Hra The Lego Movie Videogame se dostala do obchodu App Store

Hra podle filmu The Lego Movie (LEGO příběh) je čerstvě dostupná pro zařízení s iOS. Jmenuje se The Lego Movie Videogame a ačkoliv se nejedná o port stejnojmenné hry z počítačů a konzolí, hraje se stejně dobře. 

V The Lego Movie Videogame se ujmete Emeta, zcela obyčejného průměrného LEGO panáka, který je omylem považován za výjimečnou osobu. Emet se vydává na tažení proti hrozivému záporákovi děsivě nepřipraven, z čehož plyne spousta drobných příběhových vtípků, ale vlastně i samotný koncept hry, který počítá s pomocí zajímavých hrdinů.

Postupem času se do dobrodružství může zapojit až 90 různých figurek, přičemž některé z nich jsou vybaveny opravdu velmi zajímavými schopnostmi tak, jak jsme zvyklí i z „velkých“ LEGO her, jež nás už pár let baví na původních herních platformách. Za zmínku stojí třeba Superman, Batman, ale i taková kočka Kity, nebo méně známí komiksoví či knižní hrdinové jako Green Lantern, Spaceman, nebo slovutný Gandalf.

The Lego Movie Videogame je stejně jako všechny LEGO hry vhodná hlavně pro děti. To však neznamená, že by si u ní nemohli užít zábavu i odrostlejší dospělí. Ba naopak, pokud vás baví hopsání, sbírání penízků a další arkádové dovádění s drobnými logickými zádrhely, ve hře se budete cítit jako v sedmém nebi.

The Lego Movie Videogame vás v současné době vyjde na 4,99 dolarů. Pokud o ni máte zájem, přejděte do App Storu přes link níže!

[appbox appstore 901999406]

 Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře