Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkyFOTO: Huawei Mate 8 zachycen na prvních snímcích

FOTO: Huawei Mate 8 zachycen na prvních snímcích

Na veletrhu MWC v Barceloně bude své novinky prezentovat také Huawei. Jednou z nich má být nástupce nedlouho prodávaného modelu Mate 7. Současné spekulace naznačují, že půjde opět o zařízení s obřím displejem.

S novými fotografiemi chystaného phabletu společnosti Huawei dnes přišel server phonearena.com.

Detailní výbavu modelu Mate 8 zatím neznáme. Jedinou jistotou je, že novinka nebude vybavena Quad HD displejem, ale dostane Full HD obrazovku s rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů. Nasazení QHD panelu nedávno vyloučil šéf čínské značky Yu Chengdong. Současný model (Mate 7) má šestipalcové zobrazovadlo, nástupce nabídne stejnou nebo jen mírně větší úhlopříčku.

Dále se zřejmě dočkáme také zmenšení obvodového rámečku a výkonnějšího procesoru. Osobně očekávám i vylepšený fotoaparát a přítomnost nového Androidu 5 Lollipop.

Tisková konference Huawei v Barceloně je naplánována na 1. března. Kromě tabletomobilu Mate 8 má také dojít k představení smartphonu P8.

Alleged-photos-of-the-Huawei-Mate-8 Alleged-photos-of-the-Huawei-Mate-8-1 5

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře