Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkySkvělou RTS strategii Autumn Dynasty nyní můžete mít jen za dolar

Skvělou RTS strategii Autumn Dynasty nyní můžete mít jen za dolar

Historická real-time strategie Autumn Dynasty je ve svém žánru vůbec tím nejlepším, co je na Androidu k mání. Tvůrci to moc dobře ví, takže tuto hru také patřičně ocenili – i po permanentní slevě za ni stále musíte dát přes sto deset korun, což je opravdu dost.  Tento skvost však nyní můžete koupit jen za dolar, stačí navštívit stránky charitativní organizace Humble Bundle.

Autumn Dynasty vás zavádí do starověké Číny. Zde se po vzoru velkých počítačových her utkáte až se 4 AI ovládanými protivníky a to na různorodých a velmi rozlehlých mapách.

Hra nabízí spoustu jednotek. Každá z nich má jiné schopnosti a dovednosti a tak je třeba, abyste je patřičně mixovali. Vedle samotných bojových schopností pak využijete také nadstavbové možnosti, jako například zapalování lesů vaší jízdou, nebo vyvolávání lavin v horských sedlech.

Unikátem Autumn Dynasty je ovšem grafické zpracování a ovládací systém. Jednotky po mapě totiž neposíláte klasickým ťápnutím, ale jednoduše jejich cesty vykreslujete, což je jedna efektivní a pak také efektní.

Pokud vás Autumn Dynasty zaujala, neváhejte navštívit Humble Bundle, respektive záložku s víkendovou nabídkou her, které tentokrát pocházejí ze Singapuru. Vedle Autumn Dynasty si koupí hry zpřístupníte ještě jednoduchou time-management hru Mooncake Shop pro Android a nezávislou hříčku Cubetractor pro počítač.

Na koupi máte ještě 4 dny.

autumn-dynasty-1

autumn-dynasty-2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře