Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se, kdy váš Samsung dostane update na Android 6.0 Marshmallow

Podívejte se, kdy váš Samsung dostane update na Android 6.0 Marshmallow

Společnost Samsung zahájí aktualizační maraton na Android Marshmallow již příští měsíc. Jako první se nejnovější verze operačního systému dočkají telefony Galaxy Note 5 a Galaxy S6 edge+. Upozornil na to server timesnews.co.uk.

Redaktorům zahraničního webu se dostala do ruky roadmapa, ze které jasně vyplývá, kdy a jaké telefony jihokorejského výrobce budou aktualizovány na Android 6.0. Interní dokument je rozdělený na dvě fáze: v první najdeme převážně současné i minulé vlajkové lodě, ve druhé pak modely z řad A a E.

Z plánu je zřejmé, že příští měsíc aktualizace dorazí na aktuální top smartphony Galaxy Note 5 a S6 edge+. V lednu příštího roku Marshmallow vyjde také pro Galaxy S6 a S6 edge. A jen o měsíc později dorazí i na Galaxy Note 4 a Galaxy Note edge.

Pro telefony Galaxy S5 a Galaxy Alpha update zatím nebyl definitivně schválen. Ve fázi schvalování jsou i modely z fáze dvě, tedy Galaxy A8, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy E7 a Galaxy E5.

2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře