Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySkvělá MOBA hra Vainglory se z iOS brzy dostane také na Android

Skvělá MOBA hra Vainglory se z iOS brzy dostane také na Android

Milovníci hry League of Legends pozor! Na Androidu si brzy budete moci zahrát MOBA hru Vainglory, jejímž prostřednictvím Apple před několika měsíci demonstroval sílu svého nového zařízení. 

Vainglory je jedna z nejlepších mobilních MOBA her současnosti. A nejde přitom pouze o její propracovanou grafiku, jak by se dalo čekat u titulu pro demonstraci síly hardwaru, ale především o skvělou hratelnost. Ve Vainglory se proti sobě v krátkých bitvách staví dva týmy o třech hráčích. Tyto týmy mezi sebou bojují o převahu na mapě hry a to nejen boji mezi sebou, ale také potyčkami s AI ovládanými nepřáteli a statickými střílnami.

Cílem hry je zničit protivníkův krystal, jenž se nachází v srdci jeho základny. Mezi tím pak musíte zajímat doly, abyste měli peníze na to svého hrdinu vylepšovat. Strom upgradů je poměrně široký, ale zase ne tak moc velký, abyste se v něm ztráceli. Hráči navíc upgradují zvlášť základní dovednosti jako je zdraví, či magické schopnosti, a zvlášť speciální dovednosti, které jsou vlastní jen tomu konkrétnímu hrdinovi.

Pokud byste se o Vainglory chtěli dozvědět více, přečtěte si naši (nadšenou) recenzi. Vainglory pro Android by měla dorazit co nevidět. V současné době se nachází ve fázi uzavřeného beta testování. Majitelé iOS si ji mohou zahrát hned teď.

[appbox appstore 935032373]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře