Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyApple dnes představí chytré hodinky Watch a možná i nové MacBooky Air

Apple dnes představí chytré hodinky Watch a možná i nové MacBooky Air

V San Francisku dnes v 19 hodin středoevropského času odstartuje očekávaná tisková konference společnosti Apple. Hlavní hvězdou programu budou hodinky Watch, které výrobce ukázal světu už na podzim loňského roku společně s novými iPhony 6 a 6 Plus.

Dnešní keynote se bude zřejmě točit hlavně kolem tolik očekávaných hodinek, ale samozřejmě není vyloučeno, že nás Apple překvapí ještě něčím dalším.

Spekuluje se, že vedle Apple Watch, které se mají začít prodávat příští měsíc, se dočkáme představení nových MacBooků, obzvlášť zajímavý by mohl být model Air s 12palcovým displejem Retina.

Další zdroje uvádějí, že Apple v podvečer zpřístupní koncovým uživatelům ke stažení operační systém iOS 8.2, který přinese opravu celé řady chyb, vylepšení v aplikaci Zdraví (Health) a nabídne podporu pro chytré hodinky Watch.

Keynote bude Apple streamovat od 19 hodin na svém webu, ovšem jako tradičně to má jistá omezení. Video se přehraje jen uživatelům počítačů Mac se systémem OS X 10.6 a novějším, k dispozici bude stream i na mobilních přístrojích s iOS a Apple TV se systémem 5.0.2 a novějším.

spring

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře