Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyPředobjednávky Galaxy S6 a S6 edge trhají rekordy: 20 milionů kusů

Předobjednávky Galaxy S6 a S6 edge trhají rekordy: 20 milionů kusů

Noviny Korea Times informují, že Samsung má celosvětově předobjednáno už 15 milionů kusů Galaxy S6 a 5 milionů kusů zahnuté varianty edge. Podle jednoho vysoce postaveného manažera nadnárodního mobilního operátora, který si přál zůstat v anonymitě, se jedná o jednoznačný rekord.

Novou generaci Galaxy S přestavil Samsung v Barceloně v předvečer zahájení letošního ročníku veletrhu MWC. Přesněji řečeno představil hned dva modely, Galaxy S6 a Galaxy S6 edge se zahnutým displejem. Firma konečně vyslyšela častou kritiku, která ji přiměla k redesignu.

Novinky tak do této řady poprvé přinášejí kov a sklo. Díky použití nových materiálů nové top modely získaly luxusní vzhled, ale výrobce nezapomněl ani na prvotřídní hardwarovou výbavu.

V Česku se očekávané telefony začnou prodávat v průběhu dubna. Ceny budou na tuzemském trhu startovat lehce pod dvaceti tisíci korunami, a to za model Galaxy S6 s 32GB uživatelskou pamětí.

14-500x267Zdroj: 1 2

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře