Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyPlag je tak trochu jiná aplikace, zprávy mezi lidmi šíří jako virus!

Plag je tak trochu jiná aplikace, zprávy mezi lidmi šíří jako virus!

Aplikace Plag pro Android ukazuje tak trochu jiný, pro mnohé lidi o sto procent zábavnější způsob, kterak šířit informace. Vytvořte nějaké zprávy a taky se přidejte k rychle se rozrůstající skupině fanoušků. Bude vás to bavit! 

Aplikace Plag funguje na principu šíření klasického viru. Jakmile uživatel odešle zprávu, ta se začne šířit k dalším, fyzicky nejbližším uživatelům aplikace a od nich zase dále na stejném principu. Tedy pokud ji tito uživatelé nezničí hned v zárodku tím, že ji neodsouhlasí. V takovém případě je vaše snažení u konce a můžete se pustit do tvorby nové zprávy.

Původce zprávy, stejně jako i všichni ostatní, kteří se do procesu roznášení „virového“ sdělení zapojili, si po udělení hodnocení mohou zobrazit, kterak se informace šíří, což je na aplikaci asi to nejzajímavější. Samozřejmě někdy se k vám dostanou opravdu velmi zajímavá sdělení, kvůli nimž je aplikaci také dobré mít, nicméně 80% všech příspěvků patří do ranku „úplně zbytečné“. To pro vás nejspíš také není žádným velkým překvapením.

Aplikace Plag je k dispozici pro Android. Na Google Play si ji můžete stáhnout zdarma. Doporučujeme vyzkoušet.

plag-109

[appbox googleplay io.plague]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře