Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkySkrytou hru v prohlížeči Chrome si zahrajete i bez připojení k internetu

Skrytou hru v prohlížeči Chrome si zahrajete i bez připojení k internetu

Stává se vám často, že na vašem smartphonu nemáte k dispozici internetové připojení? V tom případě určitě oceníte náš tip na skrytou hru v prohlížeči Chrome, u které se skvěle zabavíte a zároveň zavzpomínáte na doby, kdy k nám pronikaly první stolní počítače.

S Tyranosaurem Rexem (zkráceně T-Rexem), který prohlížeč Chrome zobrazí, když není k dispozici internetové připojení, jste se již určitě setkali. Málokdo ovšem ví, že toto prehistorické zvířátko můžete rozhýbat a zahrát si s ním hru „skákačku“. Stačí na něj párkrát poklepat prstem.

Cílem jednoduché hříčky je doskákat/doběhnout co nejdál. Dinosaurus utíká a vy ťukáte na displej a tím přeskakujete kaktusy. Čím dále doběhnete, tím více bodů získáte. Na nějaké překonávání rekordů a soupeření s dalšími hráči, kterým také nejde internet, ale zapomeňte. Statistiky zmizí ve chvíli, kdy prohlížeč zavřete nebo aktualizujete okno.

unnamed (1)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře