Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyFrontback vám umožní fotit oběma fotoaparáty v rámci jednoho focení

Frontback vám umožní fotit oběma fotoaparáty v rámci jednoho focení

Pořizování klasických selfie je podle autorů aplikace Frontback přežitek. Takové fotografii prý vždycky chybí fotečka toho, na co se díváte a kvůli čemu se tedy na selfie tváříte nadšeně/zklamaně/smutně atd. Frontback vám pořizování obou fotek umožní.

Po spuštění aplikace budete vyzváni, abyste pořídili fotografii toho, co leží před vámi (případně na co se díváte). Poté Frontback zaměří svou pozornost na přední fotoaparát, jímž pořídí vaše selfie a obě fotografie pak spojí v jednu. To znamená, že její horní polovina ukazuje fotografii vašeho okolí, zatímco na dolní polovině se vyjímá váš obličej. Jakkoliv to zní jako klišé, musím dodat, že fotografie s Frontback pořízené vypadají opravdu efektně.

Frontback je bohužel dosti zpátečnická co se týče registrace. Ačkoliv aplikaci povolíte přístup ke svým informacím, budete vyzváni k registraci. To kvůli tomu, že aplikace svou komunitu spojuje. Fotky skrze ní můžete sdílet. Tedy pokud se na to cítíte. V opačném případě prostě jen uložíte a pošlete na své sociální sítě, nebo uchováte pro příští generace.

Aplikace Frontback je k dispozici pro zařízení s Androidem a iOS. Z Google Play a App Store si ji můžete stáhnout zdarma.

frontback-app

[appbox googleplay com.checkthis.frontback]

[appbox appstore 673566671]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře