Shazam: Identifikace hudby rychleji než kdy předtím


Shazam: Identifikace hudby rychleji než kdy předtím

Aplikace Shazam je jednou z nejdéle fungujících aplikací na mobilech. Vždyť nám umožňuje identifikovat muziku již od roku 2002! Od té doby se dočkala spousty příjemných změn, z nichž jednu přináší i nejnovější aktualizace.

Jak jistě sami moc dobře víte, Shazam dovoluje identifikovat muziku v našem okolí jediným dotykem. Jakmile chcete zjistit, co právě hraje, otevřete Shazam a stisknete tlačítko pro snímání. Shazam hrající písničku najde ve své databázi a prozradí vám, jak se jmenuje, od jakého interpreta pochází, z jakého alba je a ještě několik dalších informací.

Právě na samotné vyhledávání se přitom tvůrci aplikace v posledních dnech zaměřili nejvíc. Výsledkem je zcela nový algoritmus, díky němuž je vyhledávání mnohem rychlejší.

První ohlasy na novinku jsou veskrze pozitivní, rychlost vyhledávání se prý v mnoha případech zkrátila až o několik sekund, což je rozhodně příjemné zjištění.

Aktualizace přináší i další novinky, například možnost vyhledávání podle jména alba, textu písně, odkazu nebo hudebního videa.

Jmenované novinky vám do aplikace přibudou po nejnovější aktualizaci. Aplikace Shazam je k dispozici bezplatně a to pro platformu Android,  iOS i WP.

Shazam
Shazam
Vývojář: Apple, Inc.
Cena: Zdarma
Shazam
Shazam
Vývojář: ‪Shazam Entertainment Ltd‬
Cena: Code needed

shazam-actualización-reconoce-codigos-qr-imagenes-3

Zdroj: TC

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.