Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyShazam: Identifikace hudby rychleji než kdy předtím

Shazam: Identifikace hudby rychleji než kdy předtím

Aplikace Shazam je jednou z nejdéle fungujících aplikací na mobilech. Vždyť nám umožňuje identifikovat muziku již od roku 2002! Od té doby se dočkala spousty příjemných změn, z nichž jednu přináší i nejnovější aktualizace.

Jak jistě sami moc dobře víte, Shazam dovoluje identifikovat muziku v našem okolí jediným dotykem. Jakmile chcete zjistit, co právě hraje, otevřete Shazam a stisknete tlačítko pro snímání. Shazam hrající písničku najde ve své databázi a prozradí vám, jak se jmenuje, od jakého interpreta pochází, z jakého alba je a ještě několik dalších informací.

Právě na samotné vyhledávání se přitom tvůrci aplikace v posledních dnech zaměřili nejvíc. Výsledkem je zcela nový algoritmus, díky němuž je vyhledávání mnohem rychlejší.

První ohlasy na novinku jsou veskrze pozitivní, rychlost vyhledávání se prý v mnoha případech zkrátila až o několik sekund, což je rozhodně příjemné zjištění.

Aktualizace přináší i další novinky, například možnost vyhledávání podle jména alba, textu písně, odkazu nebo hudebního videa.

Jmenované novinky vám do aplikace přibudou po nejnovější aktualizaci. Aplikace Shazam je k dispozici bezplatně a to pro platformu Android,  iOS i WP.

[appbox googleplay com.shazam.android]

[appbox appstore 284993459]

[appbox windowsstore appid 9wzdncrfj0qq]

shazam-actualización-reconoce-codigos-qr-imagenes-3

Zdroj: TC

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře