Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyStar Wars: Galaxy of Heroes je tahové RPG z prostředí Hvězdných Válek

Star Wars: Galaxy of Heroes je tahové RPG z prostředí Hvězdných Válek

Skupina Star Wars her se opět rozrostla. Po velké počítačové hře Star Wars Battlefront, která minulý týden vyšla pro počítače a konzole Xbox One a PlayStation 4, přišla řada i na mobilní RPG hru Star Wars: Galaxy of Heroes.

Star Wars: Galaxy of Heroes je tahové RPG inspirované Star Wars: The Force Awakens. Ve hře budete sbírat své oblíbené postavy jako je Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader a další. Z těchto postaviček pak budete skládat útočné skupiny, s nimiž se pokusíte zničit své protivníky a to včetně živých hráčů (PvP).

Jak bylo řečeno, hraje se na tahy. Každá z postav má svoje pořadí a každá svoje speciální schopnosti. Ty samozřejmě musíte co nejlépe kombinovat, protože taktické schopnosti nepřátel se neustále zvyšují.

Jelikož se jedná o RPG, významně zastoupené je zde také vylepšování. A to nejen hlavních postav, ale také jejich zbraní. Na tomto systému je pak vystaven také free-to-play prodejní model – pokud se vám na některá vylepšení nechce čekat, můžete proces urychlit mikrotransakcemi.

Star Wars: Galaxy of Heroes je k dispozici pro Android a iOS. Pokud máte rádi Hvězdné války, tak si ji určitě stáhněte. Ostatně vždyť za ni nic nedáte.

[appbox googleplay com.ea.game.starwarscapital_row]

[appbox appstore 921022358]

StarWars-GalaxyOfHeroes-title

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře