Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyDíky aplikaci Tank Navigator natankujete nejvýhodnější palivo přímo na trase

Díky aplikaci Tank Navigator natankujete nejvýhodnější palivo přímo na trase

Ke stažení je nová verze aplikace Tank Navigator, která přináší stále aktuální informace o cenách pohonných hmot na většině čerpacích stanic v celé České republice a na zhruba polovině stanic na Slovensku. Aktualizace vyšla minulý týden pro operační systémy Android i iOS.

„Řidiči dlouhodobě volají po nástroji, který by jim umožnil tankovat efektivně. Dříve si o oblíbených čerpacích stanicích říkali mezi sebou a často si kvůli výhodnému tankování zbytečně zajížděli. Dnes si mohou díky novému Tank Navigatoru pohodlně naplánovat zastávku u čerpací stanice přímo na trase, a tankovat tak efektivně. Jak ukazuje kalkulačka potencionální úspory na webu ccs.cz, dají se takto ušetřit stovky až tisíce korun,“ uvedl generální ředitel společnosti CCS Jan Polívka.

Mezi další nové funkce aplikace patří informování o speciálních akcích pro registrované řidiče, například o slevách na myčky či doplňkové produkty, které lze uplatnit při platbě CCS kartou.

Screenshot_2015-11-24-11-48-29_resized Screenshot_2015-11-24-11-49-06_resized

Největší výhodou Tank Navigatoru oproti konkurenčním produktům zůstává denní aktualizace cen a nejširší síť čerpacích stanic s detailními informacemi. Aplikace zobrazuje také další akceptační místa CCS karet, konkrétně parkoviště, myčky, autoservisy a pneuservisy.

Tank Navigator je dostupný zdarma pro operační systémy Android a iOS.

[appbox googleplay eu.unicornsystems.ccs]

[appbox appstore id987967156]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře