Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySeznam vylepšuje aplikaci Email pro přístroje od Applu

Seznam vylepšuje aplikaci Email pro přístroje od Applu

Mobilní aplikace Seznam.cz Email pro zařízení se systémem iOS se dočkala nové verze. Ta lidem nabízí využívat své účty pohodlně a bez omezení v rozhraní pro mobilní telefony nebo tablety. Inovace se týká přímého prokliku na domovskou stránku Seznam.cz.

Smyslem možnosti prokliku je lidem usnadnit přístup k veškerému obsahu domovské stránky. „Nová funkce lidem umožní pohodlnou cestu na domovskou stránku Seznam.cz jediným kliknutím. Rychle se tak dostanou přímo k obsahu, který je zajímá v jakémkoli okamžiku,“ upřesňuje David Finger, produktový manažer Seznam.cz Email.

Aplikace je od tohoto týdne dostupná ke stažení v App Store. „V současné době pracujeme i na dalších funkcích, které usnadní pohyb napříč službami společnosti Seznam.cz. Samozřejmostí je i připravovaná mobilní verze možnosti prokliku na domovskou stránku pro zařízení Android, která bude k dispozici v nejbližších měsících,“ dodává Finger.

[appbox appstore id965773009]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře