Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyV Česku je první myčka Shell na světě, kde zaplatíte smartphonem

V Česku je první myčka Shell na světě, kde zaplatíte smartphonem

Společnost Shell pokračuje v rozšiřování nabídky moderních technologií pro české řidiče. Nyní jim umožňuje prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu s digitální peněženkou Masterpass by Mastercard zaplatit za mycí program na vybraných čerpacích stanicích přímo z vozu.

Nová služba doplňuje již dříve do praxe zavedenou platbu za pohonné hmoty přímo u stojanu.

„Velmi nás těší, že první čerpací stanice Shell na světě nabízející pohodlný způsob placení mobilem za mycí linku přímo z auta je právě v České republice a tímto zveme naše zákazníky, aby službu vyzkoušeli. Ve spolupráci se společností Mastercard se snažíme dále rozšiřovat komfort při návštěvě našich čerpacích stanic a mobilní peněženka Masterpass v tomto ohledu nabízí bezpečné a technologicky pokročilé řešení i při placení za mycí programy,“ komentoval novinku Jan Čapský, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České republice a na Slovensku.

Jak to funguje v praxi? Řidič z vozu naskenuje QR kód a v aplikaci si vybere zvolený mycí program. Po zaplacení okamžitě obdrží vygenerovaný kód, který následně zadá na ovládacím panelu mycí linky. Odpadne mu tím tak dosud nutná cesta do obchodu.

Platba za mycí linku digitální peněženkou MasterpassTM by Mastercard je v tuto chvíli dostupná na 9 čerpacích stanicích Shell v České republice:

Shell Olomoucká ul., Brno
Shell Nákladní ul., Jablonec nad Nisou
Shell Košická ul., Liberec
Shell Karlovarská ul., Plzeň
Shell Přemyslova ul., Plzeň
Shell Výstavní ul., Praha 4
Shell Průmyslová ul., Praha 10
Shell Bohdalecká ul., Praha 10
Shell Hradecká ul., Sušice

[appbox googleplay cz.csob.era.mcmobile]

[appbox appstore id580829235]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře