Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkySeznam možných zařízení Samsungu, která dostanou Android 6.0 Marshmallow

Seznam možných zařízení Samsungu, která dostanou Android 6.0 Marshmallow

S blížícím se představením nové verze Androidu 6.0 Mashmallow si mnoho uživatelů klade otázku: Bude se aktualizace týkat i mého zařízení? Pokud máte smartphone nebo tablet od Samsungu, mrkněte se do novinky, možná budete příjemně překvapeni.

S uvedením nové verze Androidu se na podzim znovu roztočí kolotoč aktualizací, na které budou uživatelé mobilních zařízení čekat. Nexusy mají přechod na novější verzi samozřejmě jistý, ale co třeba takový Samsung?

Zahraniční web YouMobile využil svých dobrých kontaktů a s předstihem uveřejnil seznam telefonů a tabletů, které update dostanou mezi prvními.  Konkrétně jsou v článku zmíněny modely: Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Duos, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 4, Galaxy Note 4 Duos, Galaxy Note Edge, Galaxy Alpha a Galaxy Tab A.

Samotný Samsung se oficiálně k aktualizacím na Android 6.0 zatím nevyjádřil. Seznam YouMobile ale vypadá přinejmenším logicky…

androidm-1200x675

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak to jsem zvedavej, Samsung a podpora, to jsou věci, co nejdou moc dohromady.

  2. Samsung je na tom s podporou hůře, jak LG v v davne minulosti. To je také jeden z důvodů, proč můj další telefon nebude zn. Samsung.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře