Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyGenius začal nabízet levné špunty HS-M260. Seženete je za necelé dvě stovky

Genius začal nabízet levné špunty HS-M260. Seženete je za necelé dvě stovky

Společnost Genius přináší na český trh nová sluchátka s vestavěným mikrofonem, která zaujmou především nenáročné uživatele mobilních zařízení.

HS-M260 jsou už od pohledu klasické špunty, které by měly pohodlně padnout do každého ucha. V balení najdete totiž hned tři páry přibalených silikonových nástavců v různých velikostech, takže si určitě každý vybere takové, co mu budou sedět.

Na přívodním kabelu se nachází ovládací panel s integrovaným mikrofonem a multifunkčním tlačítkem pro přepínání skladeb, pozastavení přehrávání a přijmutí či ukončení hovoru. Kabel je plochý, což by mělo zabránit jeho zamotávání. Připojení sluchátek je realizováno pomocí 3,5mm jacku, díky čemuž je zaručeno jejich universální použití s téměř každým mobilním zařízením.

Ve výčtu technických specifikací výrobce uvádí impedanci 16 Ω a kmitočtový rozsah 20 Hz až 15 kHz s citlivostí 92 dB ± 3 dB. Měniče jsou 8mm a měly by nabídnout slušné basy.

Sluchátka Genius HS-M260 se vyrábí v černé, bílé, žluté a šedé barvě. V tuzemských obchodech je koupíte už dnes a to za zhruba 195 korun s DPH.

Genius HS-M260-3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře