Fallout Shelter jsme v průběhu prvního měsíce spustili více než miliardkrát


Fallout Shelter jsme v průběhu prvního měsíce spustili více než miliardkrát

Renomovaná vývojářská společnost Bethesda uveřejnila zajímavou infografiku, která shrnuje úspěchy hry Fallout Shelter v prvním měsíci od jejího vydání na platformě iOS. 

Podle této infografiky jsme Fallout Shelter v prvním měsíci od vydání spustili více jak miliardkrát. V rámci těchto her jsme pak založili celkem 85 391 869 nových vaultů, tedy protiatomových krytů, porodili 81 996 694 dětí a vypořádali se se 119 536 580 požáry.

Dalším velmi zajímavým údajem je, že nad hrou jsme strávili přesně 29 076 178 hodin.

Tato čísla jsou ještě mnohem úctyhodnější, pokud si uvědomíme, že se více-méně vztahují pouze k platformě iOS, neboť hra pro Android vyšla teprve před nedávnem.

Fallout Shelter je free-to-play budovatelská strategie, která je kromě postapokalyptického námětu, jedinečná i tím, že ji lze docela jednoduše prohrát. Pokud jste ještě neměli tu čest, doporučujeme vám Fallout Shelter vyzkoušet!

fallout-shleter-infografika

Fallout Shelter
Fallout Shelter
Cena: Zdarma
‎Fallout Shelter
‎Fallout Shelter
Vývojář: Bethesda
Cena: Zdarma+
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.