Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkySetkání mobilních příznivců se uskuteční znovu v Brně na BrMo

Setkání mobilních příznivců se uskuteční znovu v Brně na BrMo

V Moravské metropoli se již po páté koná setkání příznivců mobilních technologií – BrMo. Brno Mobilní (BrMo) se věnuje životu se zařízeními s OS Android, iOS a Windows Phone: používání, navrhování nových aplikací, vývoji, testování a konečně prodejům.

Fakulta Informačních Technologií Vysokého učení technického z Brna (VUT FIT) ve spolupráci s brněnským vývojářským týmem Trinerdis sází na osvědčenou kartu. Již tradičně se BrMo koná na domácí půdě jednoho z pořadatelů – VUT FIT. Hlavní část programu se koná v přednáškové síni E112 v areálu fakulty na adrese Božetěchova 2 v Brně . Své strasti a slasti spojené s prací s mobilními aplikacemi představí 2 přednášející svými přednáškami následovanými diskuzemi na jejich téma. Závěr bude patřit zájemcům o prezentaci jejich vlastní práce během lightning talks.

S první přednáškou vystoupí zástupci společnosti Flow studios, které můžete znát díky jejich projektům jako je Sortee anebo vývoj aplikací pro Leap Motion. Až z Prahy přivezou přednášku pojmenovanou „Fail Story: Zkušenost je dobrá škola, jen školné je příliš vysoké“.

Druhým přednášejícím je společnost Mautilus software solutions, která je známá díky svým aplikacím pro „chytré televize“. Připravili si přednášku s tématem: „Vývoj pro Google Glass“. Spolu s praktickou ukázkou nejen vývoje, ale i zařízení.

Po skončení přednáškové části začnou lightning talks, kde mohou nejen začínající vývojáři představit svoje mobilní aplikace. Pokud si s něčím neví rady, chtějí se pochlubit svou prací, najít kolegy, všichni účastníci jsou jim k dispozici. A to na konci jejich přednášky anebo také během networkingu U Rudolfa.

Plakat_Brmo5

 

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře