Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyApple chystá velké věci. iPhone 6 bude vybavený displejem bez okrajů

Apple chystá velké věci. iPhone 6 bude vybavený displejem bez okrajů

Na francouzský server nowhereelse unikly snímky údajného předního rámečku nového iPhonu. Vzhled chystaného modelu bude vycházet ze současného iPhonu 5S. Příznivci Apple se mohou těšit na displej roztažený až k okrajům.

Zveřejněné snímky ukazují přední rámeček připravovaného přístroje, který nemá žádné okraje. Apple se díky tomu podaří nacpat do těla velikosti modelu 5S o něco větší displej.

Současné čtyři palce v konkurenci pětipalcových obrů řadě uživatelů nestačí a poptávka mezi příznivci nakousnutého jablka po větším displeji je poměrně veliká.

Čínští analytici dlouhodobě hovoří o tom, že Apple v případě nadcházející generace iPhonu použije větší, s největší pravděpodobností, 4,6palcový displej.

Nové fotografie ale naznačují, že displej diagonálně naroste pouze někam k hodnotě 4,3 palce. I tak by to ale uživatelům asi stačilo.

1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře