Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyŠeptanda: Nový Nexus 7 s Full HD displejem asi vyrobí Asus

Šeptanda: Nový Nexus 7 s Full HD displejem asi vyrobí Asus

Za několik měsíců vypukne další ročník výroční vývojářské konference Google I/O. Na co se můžeme těšit? Google představí další verzi Androidu s kódovým označením Key Lime Pie a spekuluje se také o novém referenčním tabletu, nástupci Nexusu 7.

Ten by měl mít znovu obrazovku s úhlopříčkou 7 palců. Co se však pravděpodobně změní, tak to bude její rozlišení, které poskočí ze současných 1280 × 800 px na Full HD 1920 × 1080 px. Nový Nexus také bude podle všeho tenčí a užší bude výrazně asi i rámeček okolo displeje. Tegra 3, která už se zadýchává a dnes již nestačí novějším SoC jednotkám, asi bude vyměněna.

I přesto, že v tabletu bude zabudován panel, který je náročnější na výrobu a tím pádem i dražší, a nový čipset, by měla cenová politika zůstat nezměněná. Prodávat se znovu mají verze s 8 GB a 16 GB paměti za ceny 199 dolarů, respektive 249 dolarů, tedy alespoň v případě WiFi variant. Google I/O odstartuje 15.5. 2013.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj,tak ten notebook by to měl ute1hnout v pohodě. Jak to bude s eentvama je ote1zka, nejraději bychom byli, aby to bylo RP fantasy na eventech založene9. Tedy, že bude fungovat vazba mezi hre1či a vfdvoje1ři a neste1le se bude něco dedt a svět měnit. Jak to ale vše dopadne se teprve uvided. Možne1 se budeme muset spokojit s obyčejnfdm, relativně živfdm fantasy světem s origine1lnedm předběhem. Momente1lně je hra ste1le ve fe1zi rozpracovanosti a v tfdmu se řešed zatedm ze1kladned stavebned kameny jako svět, předběh, magie. Masakrator pracuje obecně na tom, aby to vůbec vše dobře fungovalo.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře