Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyApple vydal očekávaný iOS 6.1. Nová verze ale nenaplnila očekávání a uživatele...

Apple vydal očekávaný iOS 6.1. Nová verze ale nenaplnila očekávání a uživatele zklamala

Softwarový americký gigant vydal novou verzi svého operačního systému pro mobilní zařízení iPod touch, iPhone a iPad. Hlavním ?vylepšením? je podpora sítě LTE u dalších operátorů. Mezi novinkami pak najdeme nové tlačítko pro reset Identifikátoru reklam a i to, že odběratelé služby iTunes Match nyní mohou stahovat z iCloudu jednotlivé skladby.

Kompletní seznam dalších mobilních operátorů, kteří zpřístupnili připojení přes superrychlé LTE, najdete zde. Posledním vylepšením systému iOS 6.1 je možnost, kdy si prostřednictvím hlasové asistentky Siri lze zakoupit lístky do kina. Funkce je bohužel podporována ale pouze ve Spojených státech.

Nainstalovat novou verzi operačního systému iOS je velice jednoduché. Pro nahrání navštivte Nastavení => Obecné => Aktualizace softwaru. Nezapomeňte být připojení k WiFi, instalační balíček má velikost 67,6 MB (v případě iPadu 2), hrozí totiž, že byste mohli vyčerpat váš datový limit.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iOS 6.1./“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře