Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung vývojářům: SDK pro novou generaci hodinek Gear

Samsung vývojářům: SDK pro novou generaci hodinek Gear

Zájemci se mohou podílet na vývoji aplikací pro novou generaci chytrých hodinek Samsung Gear ještě před jejich uvedením na trh. Firma právě zpřístupnila soubor nástrojů pro vývoj softwaru (Software Development Kit).

Vývojáři se mohou zapojit do programu a stát se členy komunity prostřednictvím žádosti na webové stránce vývojářů Samsungu. Zájemci budou následně kontaktováni prostřednictvím e-mailu, který bude obsahovat podrobnější informace a odkazy na vývojářské nástroje. Stanou se tak prvními lidmi, kteří zblízka nahlédnout do SDK a vytvoří aplikace pro další zařízení Samsung Gear.

„Samsung aktivně přizpůsobuje svůj přístup k vývoji nositelných zařízení z vedoucí pozice této rychle se rozvíjející kategorie. Skrze smysluplné a progresivní inovace vybízí vývojáře a lídry odvětví, aby se připojili k tomuto úsilí o otevřenou spolupráci. Společně tak vytvoří jedinečný uživatelský zážitek ze života s chytrými mobilními zařízeními,“ řekl JK Shin, výkonný ředitel a vedoucí divize IT & Mobile Communications ve společnosti Samsung Electronics.

gearZdroj: Samsung

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře