Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyXiaomimobile.cz snižuje cenu telefonu Xiaomi Mi4 na 8 499 Kč

Xiaomimobile.cz snižuje cenu telefonu Xiaomi Mi4 na 8 499 Kč

Obchod xiaomimobile.cz snížil cenu chytrého telefonu Xiaomi Mi 4. Zařízení s lákavou výbavou, ve které nechybí Full HD displej, čtyřjádro Snapdragon 801 a 3 GB RAM, je nyní možné zakoupit za 8 499 Kč. V ostatních e-shopech začíná cenovka obvykle na 9 490 Kč.

„Xiaomi Mi4 se stalo od doby zahájení prodeje velmi oblíbeným modelem ve skupině telefonů vyšší třídy. Jsme rádi, že ho nyní můžeme nabídnout ve speciální akci za 8 499 Kč a věříme, že tato nabídka přesvědčí ke koupi další dosud nerozhodnuté fanoušky,“ vysvětluje Jiří Opletal ze společnosti Lion Mobile, která e-shop xiaomimobile.cz provozuje.

Xiaomi Mi4 je na trhu od loňského podzimu, ale i přesto se stále jedná o smartphone se zajímavým výkonem. Přístroj pohání čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 s frekvencí 2,5 GHz. Zařízení je dále vybaveno 3 GB operační paměti a běží na platformě Android 4.4.4 KitKat v úpravě MIUI 6. O vizuální zážitek se stará pětipalcový Full HD displej od společnosti Sharp s rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů a hustotou 441 ppi.

Telefon disponuje dvěma fotoaparáty – zadní pořídí fotografie s rozlišením třináct megapixelů, ten čelní nafasoval vysoké osmimegapixelové rozlišení. Uživatelsky nevyměnitelný akumulátor má slušnou kapacitu 3 080 mAh, takže telefon vydrží i celý den intenzivního používání.

mi_cz-500x289

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře