Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung vytvoří speciální tým, který bude navrhovat displeje pro Apple

Samsung vytvoří speciální tým, který bude navrhovat displeje pro Apple

Samsung a Apple jsou velcí konkurenti. Kvůli neustále probíhajícím soudům bychom si dokonce mohli myslet, že se jedná o úhlavní nepřátele. Samsung s Applem však čile spolupracují a to už od dob iPhonu 4. A podle nejnovějších zpráv se na tom nebude nic měnit.

Server Bloomberg prozradil, že Samsung k 1. 4. vyčlenil speciální tým 200 specialistů, který bude s Applem jednat ohledně displejů a uzavírat s ním výhodné smlouvy. Jelikož se jedná o dost choulostivou záležitost, tento tým o své činnosti nesmí mluvit s médii, ale ani s obyčejnými lidmi. Jeho členové mají o své činnosti zakázáno informovat i zbylé zaměstnance společnosti.

Vytvoření speciálního týmu může svědčit o tom, že vztahy mezi Applem a  Samsungem se výrazně zlepšily. Tuto teorii nepřímo potvrzuje i fakt, že mimo USA společnosti stáhly všechny soudní spory, které mezi nimi aktuálně probíhaly.

Podle serveru Bloomberg je Apple nyní největším zákazníkem Samsungu. Brzké odhady dokonce naznačují, že Samsung by se mohl podílet na výrobě nového čipu A9 pro iPhony. Blýská se jihokorejskému gigantovi na lepší časy? Uvidíme.

apple samsung fit

Zdroj: Bloomberg

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře