Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyIn-počasí: Kvalitní české počasí na Android v novém kabátku

In-počasí: Kvalitní české počasí na Android v novém kabátku

Česká aplikace In-počasí na Android, která má již téměř milion stažení, se dnes dočkala nové verze, která přináší nejen nový grafický design, ale především řadu nových funkcí.

Vzhled aplikace se přizpůsobuje nejen aktuálnímu počasí, ale i denní době. Zatímco během dne je aplikace laděna do světlých modrobílých odstínů, v noci nasadí tmavomodrý kabátek připomínající noční oblohu. Síla aplikace spočívá v množství meteorologických informací. Údaje o aktuálním počasí jsou měřeny na desetinu přesně z husté sítě meteorologických stanic po celé České republice.

Na 48 hodin dopředu zde uživatelé naleznou podrobné předpovědi po třech hodinách, které nabídnou ucelený pohled na očekávané počasí v nejbližší době. Čím se ovšem aplikace významně odlišuje od ostatních, je možnost zobrazení předpovědi srážek, teplot a oblačnosti přímo na snímcích z numerického modelu, a to až na následujících 6 dní. Nabízí se tak pohled nejen na počasí ve zvoleném městě, ale i v celé naší republice. Snadno tak poznáte, odkud přijdou srážky a kam se případně vydat na výlet. Dále zde naleznete tisíce webových kamer z České republiky nebo pro vybraná místa klimatické údaje z meteorologických stanic (vývoj teplot v posledních letech či rekordy). Nechybí ani časy východů a západů Slunce a Měsíce.

Aplikace nabízí také celou řadu widgetů na plochu vašeho telefonu. Vedle předpovědi a aktuálního počasí si ve widgetu můžete zobrazit aktuální čas i svátky. In-počasí se může také pochlubit kompletním meteorologickým servisem. Ostatně za aplikací stojí významný český meteorologický portál.

In-počasí si můžete do vašeho mobilního telefonu nebo tabletu stáhnout zdarma:

[appbox googleplay com.johnniek.inpocasi.widget]

promoZdroj: In-Počasí

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Perfektní, redesign se moc povedl a funkčnost je výborná. Davam palec nahoru

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře