Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySamsung vybaví phablet Galaxy Note 4 displejem na třech stranách

Samsung vybaví phablet Galaxy Note 4 displejem na třech stranách

Kříženec Galaxy Note 4 dostane trojstranný displej, který dokáže zobrazovat informace i po stranách. Na bocích phabletu bude možné číst například zprávy, notifikace ze sociálních sítí, sledovat vývoj počasí a další informace.

Neoficiální informace hovoří o tom, že v Galaxy Note 4 bude použit zaoblený AMOLED displej zasahující až do stran. O změně zavedeného konceptu zobrazovačů řady Note spekulují především korejská média, která se odvolávají na zdroje uvnitř firmy.

Největší výhodou trojrozměrného displeje spočívá v tom, že i při použití flipového pouzdra v zavřeném stavu má uživatel stále přehled o příchozích SMS, e-mailech, nepřijatých hovorech a dalších informacích.

Samsung prezentoval smartphone s trojstranným displejem ve formě konceptu už na začátku minulého roku. Podle nás to není vůbec špatný nápad.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře