Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung spustil předobjednávky na nové 4K QLED TV a nabízí k nim...

Samsung spustil předobjednávky na nové 4K QLED TV a nabízí k nim soundbar zdarma

Samsung spouští speciální předobjednávkovou kampaň na své nejnovější 4K QLED televizory pro rok 2019. Navíc každý zákazník, který si do 31. března objedná a zaplatí vybranou TV, dostane zdarma k vybranému modelu i příslušný soundbar, a to v hodnotě až 18 990 Kč.

První předobjednané a zaplacené televizory spolu s vybraným soundbarem začne Samsung distribuovat zákazníkům od poloviny března. Akce platí jen při předobjednání do 31. března na webové stránce samsung.cz nebo prostřednictvím značkových prodejen Samsungu.

Samsung vybavil svoje televizory QLED pro rok 2019 přímým zadním podsvícením Direct-Full-Array a technologií „Ultra Viewing Angle“. Díky tomu dokážou nové TV poskytovat hlubší odstíny černé, sofistikovanější řízení kontrastu a širší zorné úhly. Ve výbavě mají nové modely i patentovaný „kvantový procesor“, který je vybavený umělou inteligencí a umožňuje tak televizorům reprodukovat jakýkoliv obsah v různém rozlišení s lepším jasem, vyšší kvalitou obrazu a zvukem optimalizovaným pro každou scénu pomocí upscalingu podporovaného umělou inteligencí.

Všechny televizory Samsung QLED pro rok 2019 také podporují standard HDR10+, který díky optimalizaci kontrastu pro každou scénu rozjasňuje jasné scény a ztmavuje tmavé scény.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře