Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPilulka.cz nabízí platby s Apple Pay ve své aplikaci i lékárnách

Pilulka.cz nabízí platby s Apple Pay ve své aplikaci i lékárnách

Pilulka oznamuje, že začala přijímat platby prostřednictvím Apple Pay ve všech 125 Pilulka lékárnách po celé České republice a jako první internetový obchod u nás také ve své mobilní aplikaci.

Mobilní a digitální peněženkou Apple Pay se dá platit nejen v lékárnách, ale také v aplikaci Pilulka pro chytré telefony, kde je k dispozici kompletní sortiment čítající bezmála 30 tisíc položek z oblasti zdraví, péče o tělo a výživy.

„Majitelé telefonů a tabletů s operačním systémem iOS u nás dělají čtvrtinu všech nákupů, Apple Pay jim platby usnadní. Pokud se týká lékáren, v nich 24 procent plateb probíhá bezhotovostně. I zde tedy vidíme velký potenciál – platba mobilem ušetří čas oběma stranám,“ řekl Tomáš Záruba, produktový manažer Pilulka.cz a dodal: „Platby přes Google Pay jsou momentálně ve schvalovacím procesu.“

Apple Pay mohou aktuálně využívat klienti Komerční banky, Air Bank, České spořitelny, Monety, mBank, J&T Banky, Twista a stravenek od Edenredu.

[appbox appstore id1287999800]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře