Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkySamsung si připravil nezvyklou reklamu, Galaxy S7 otevře čtyřleté dítě a lama...

Samsung si připravil nezvyklou reklamu, Galaxy S7 otevře čtyřleté dítě a lama (opravdu)

Jihokorejská technologická jednička je v reklamních kampaních svých výrobků obvykle značně kreativní. A své fanoušky nezklamala ani nyní. Do reklamy totiž zapojila i malé dítě a lamu.

Reklamní kampaň, která nese název „Seven Days of Unboxing“, postupně přináší videa z rozbalování vlajkových lodí Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Dovedete si tedy představit, co malé dítě a lama v reklamně dělá. Vlastně nedovedete, protože k rozbalení dojde jenom částečně – výsledek nevidíte, prohlédne si ho nezvyklá dvojice, která potom produkt přemaluje na papír.

Výtvor je samozřejmě značně abstraktní, detailnější představu vám ale dodají další videa v sérii. Ta vám ukážou, jak smartphony (nebo jeho části) znázorní umělecký sochař v kostce ledu, slévač kuchař atd. Sérii všech videí (bez závěrečného kousku) shlédnete na oficiálních stránkách.

Poslední (sedmý) kousek do skládačky přibude zítra. Na tento den (21. 2. 2016) je totiž naplánováno oficiální představení nových vlajkových lodí Samsungu.

Jak se vám reklamy líbí?

https://www.youtube.com/watch?v=ytb6GM8PoR0

https://www.youtube.com/watch?v=15heVXgjGck

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře