Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyESET v Barceloně představí mobilní aplikace i trendy v oblasti kybernetických hrozeb

ESET v Barceloně představí mobilní aplikace i trendy v oblasti kybernetických hrozeb

Společnost ESET oznámila, že na nadcházejícím veletrhu Mobile World Congress představí svá řešení pro mobilní platformy určená pro domácí i firemní uživatele. Návštěvníci veletrhu v Barceloně se budou moci seznámit s aplikacemi pro operační systém Android či novou službou Managed Service Providers (MSP) vytvořenou na míru firemním potřebám.

Jedním z hlavních produktů ESETu pro domácí uživatele prezentovaných na MWC bude ESET Parental Control pro Android. Tento nástroj pomáhá rodičům zajistit bezpečné a vhodné využívání mobilních zařízení jejich dětmi. Představuje tak další vrstvu ochrany pro uživatele využívající operační systém Android vedle hlavního bezpečnostního řešení ESET Mobile Security.

„V den zahájení veletrhu Mobile World Congress se zapojíme do akce #MobileWeek a během celého týdne nabídneme aplikaci ESET Mobile Security s prémiovými funkcemi prostřednictvím Google Play, vlastních webových stránek i v síti partnerů ESET se slevou 50 %,“ říká Filip Navrátil, obchodní ředitel společnosti ESET.

Společnost ESET také představí novinky v oblasti firemních řešení pro MSP zákazníky, včetně zabezpečení přístupu ESET Secure Authentication. Jedná se o mobilní řešení dvoufaktorové autentizace s jednorázovým heslem, které zajišťuje silnější ověření přístupu do firemních sítí.

51

Zdroj: Eset TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře