Circlify je nová hypnotická arkádová logická hra pro Android a iOS


Circlify je nová hypnotická arkádová logická hra pro Android a iOS

Milovníci logických her dostávají do rukou další nadějný titul. Jedná se o Circlify od vývojářů z WebAlive, kteří stojí i za dvojicí výborných her Swiperoo a 360 Degree.

V Circlify mají hráči za úkol přežít co nejdéle uvnitř pohybujícího se kruhového bludiště. Budete přitom unikat světlu vycházejícímu z reflektoru uvnitř bludiště. Toto světlo roste a také se pohybuje. Když se otvor v jednom z barevných kruhů objeví blízko u vás, rychle na něj klepnete, čímž se dostanete do dalšího kruhu. Pokud to nezvládnete v časovém limitu, kruhy vás pohltí a dočkáte se konce hry. Což vlastně ani tolik nevadí, protože Circlify je zábavná i na několikeré rozehrání.

Hra vyžaduje vytrvalost a soustředění, neboť různé barvy kruhů jsou lehce rozptylující.

Circlify je k dispozici ke stažení zdarma s tím, že se vám v ní budou zobrazovat reklamy. Pokud ovšem uvnitř hry zaplatíte přibližně 25 korun, budete to mít bez ní.

Circlify
Circlify
Vývojář: The Mascoteers
Cena: Zdarma
‎Circlify
‎Circlify
Vývojář: The Mascoteers
Cena: Zdarma+

circlify

Zdroj: Droid Gamers

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: Circlify je nová hypnotická arkádová logická hra pro Android a iOS


  1. Kotas

    Ano, s určením pro děti do pěti let :).Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.