Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkySamsung se nás snaží přesvědčit, že zahnutý okraj Galaxy S6 edge je...

Samsung se nás snaží přesvědčit, že zahnutý okraj Galaxy S6 edge je prostě nejlepší

Samsung dnes uveřejnil nové video, které ukazuje Galaxy S6 edge a jeho funkci Edge Lighting. Díky této funkci můžete být elegantně upozorněni na vyzvánění a to i pokud smartphone leží na displeji a nemá zapnuté vibrování.

Klíčem k této možnosti je samozřejmě osvětlení zahnuté části displeje. Uživatel si může přednastavit až pět různých čísel, z nichž každé spojí s jinou „vyzváněcí“ barvou. Následně i bez zvukového vyzvánění, bez vibrování či otáčení smartphonu na druhou stranu pozná, kdo se mu snaží dovolat. To je nepochybně velmi praktická věc. Na druhou stranu – kvůli ulehčenému rozpoznávání příchozích hovorů si telefon nekupujeme, nebo snad ano?

Ve videu níže můžete vidět zástup smartphonů v čele s iPhony, Lumiemi, Motorolou Moto X a Moto Droid Turbo a v neposlední řadě i s perfektním LG G4. Všechny tyto smartphony Samsung považuje za ohrožené (téměř až zastaralé), neboť kvůli vyzvánění mohou spadnout na zem, nebo kdoví co ještě. Co na to říkáte?

https://www.youtube.com/watch?v=XA2wVxV1RMQ

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře