Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyLG G Pro 3: QHD displej, Snapdragon 820 a čtečka otisků prstů

LG G Pro 3: QHD displej, Snapdragon 820 a čtečka otisků prstů

LG by mělo ve čtvrtém kvartálu uvést špičkový smartphone nebo spíše phablet. Model označovaný jako G Pro 3 má mít obří šestipalcový displej a výkonný procesor Snapdragon 820.

Na závěr letošního roku korejský výrobce chystá smartphone, kvůli kterému G4 přijde o pozici topmodelu. Výbava nového G Pro 3 má být opravdu parádní. Posuďte sami.

Těšit se údajně můžeme na šestipalcový displej s rozlišení QHD 2 560 × 1 440 pixelů (jemnost 490 ppi) a výkonný procesor Snapdragon 820 od Qualcommu. Operační paměť by měla mít kapacitu 4 GB, uživatelská pak 32 GB a měla by být rozšířitelná pomocí paměťových karet.

Pozadu nezůstane ani fotoaparát, který má mít rozlišení 21 megapixelů a na čele přístroje bychom měli najít osmimegapixelovou kamerku pro dostatečně kvalitní selfie a videohovory. Další informace hovoří o čtečce otisků prstů a dokonce i skeneru oční duhovky.

Lepší výbava (a možná i dílenské zpracování oproti G4) ovšem bude nejspíše znamenat vysokou cenu. Dosud nepředstavený model by mohl být na konci roku v prodeji za částku kolem 800 dolarů (přes 19 500 Kč bez daně a dalších poplatků).

LG

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře