Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung prodal již 630 tisíc revolučního Galaxy Note Edge se zahnutým displejem...

Samsung prodal již 630 tisíc revolučního Galaxy Note Edge se zahnutým displejem

Mobil se zakřiveným displejem značky Samsung umí zákazníky oslovit. Výrobce se pochlubil, že luxusně vyhlížející Galaxy Note Edge si již našel cestu do kapes 630 tisíc uživatelů.

Galaxy Note Edge je bezesporu zajímavý přístroj, který svou velikostí leží na pomezí chytrých telefonů a tabletů. S displejem úhlopříčky 5,6″ zahnutým na jednom boku a rozlišením Quad HD rozhodně není určen do každé dlaně. A ani cena není zrovna příznivá.

Jedná se o nejdražší přístroj v nabídce Samsungu. Přesto si vede velmi dobře a výrobce nyní oznámil, že počet prodaných kusů již překročil hranici 630 tisíc. Samozřejmě, tuto hodnotu nemůžeme srovnávat s ostatními zařízeními společnosti. Samsung prodal pouze za první měsíc 4,5 milionu kusů Galaxy Note 4, ale i tak jsou tyto zprávy pozitivní.

Ukazuje se, že na trhu existuje skupina uživatelů, které už klasické „placky“ nudí a jsou rádi za jakoukoliv změnu. Proto jsme zvědaví, jak si u zákazníků povede prohnutý LG G Flex 2.

iikaZdroj: DT

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře