Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Sleep as Android vám pomůže bez problémů vstávat

Aplikace Sleep as Android vám pomůže bez problémů vstávat

Patříte mezi lidi, kteří mají problémy se vstáváním? Potřebovali byste po ránu dostat ránu do hlavy, abyste konečně fungovali? V takových případech vám pomůže česká aplikace Sleep as Android.

Sleep as Android zařídí, abyste se po ránu cítili příjemněji a vstávání pro vás nebylo utrpením a to hned několika různými způsoby. V první řadě jde o pečlivé sledování spánkové aktivity, díky němuž lze spočítat případný spánkový deficit, ale také optimální dobu pro probuzení.

V druhé řadě jde potom o způsob samotného buzení. Sleep as Android obsahuje nejrůznější melodie včetně například i zvuků přírody, které člověka probudí velmi nenásilně, bez jakýchkoliv šokujících chvil. Pokud ovšem patříte mezi lidi s tvrdým spaním, můžete si v aplikaci naopak nastavit velmi silné zvuky, vypnutí alarmu skrze NFC nálepku přilepenou na zrcadlo v koupelně, nebo jakousi mini-hru, v níž musíte udat přesný počet na displeji pobíhajících oveček atd.

Aplikaci Sleep as Android si můžete vyzkoušet zdarma. Plná verze aplikace (funkce nejsou časově omezeny) vás přijde na necelých 80 korun.

[appbox googleplay com.urbandroid.sleep]

[appbox googleplay com.urbandroid.sleep.full.key]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře