Samsung prodal 6,5 milionů kusů Galaxy S III. Ve 3. čtvrtletí chce prodeje zdvojnásobit


Samsung prodal 6,5 milionů kusů Galaxy S III. Ve 3. čtvrtletí chce prodeje zdvojnásobit

Samsung Galaxy S III není pouze jeden z nejvýkonnějších smartphonů, které si dnes můžete pořídit, ale patří také k vůbec nejpopulárnějším přístrojům s Androidem. Podle analytické společnosti JP Morgan korejský výrobce prodal za 2. čtvrtletí přes 6,5 milionů jednotek tohoto telefonu. Ve 3. čtvrtletí by se pak prodeje měly přinejmenším zdvojnásobit, informuje o tom server PhoneArena.

To by znamenalo, že se během několika měsíců prodá přes 21 milionů kusů Galaxy S III (v 3. kvartálu se očekává 15 milionů prodaných kusů). JP Morgan navíc dále predikuje, že Samsung v období březen až červen prodá celkově přes 50 milionů smartphonů.

Pokud se předpověď vyplní, bude to pro korejskou společnost, která dnes platí za největšího výrobce telefonů, znamenat obrovský úspěch.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.