Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyEdifi: první tablet pro křesťany nabízí Android 2.3 Gingerbread a Bibli přeloženou...

Edifi: první tablet pro křesťany nabízí Android 2.3 Gingerbread a Bibli přeloženou do 27 jazyků

Chtěli byste si pořídit levný tablet? Co takhle nedávno představený Nexus 7 od Googlu s čtyřjádrovým procesorem a vynikajícím displejem, který se prodává za necelých 200 dolarů? Je pro vás stále drahý? V tom případě vám můžeme doporučit ?první tablet pro křesťany? s WVGA displejem a Androidem 2.3 Gingerbread.

Prodává jej řetězec amerických knihkupectví Family Christian. Tablet Edifi, což je přeznačené zařízení Cydle Multipad M7, které se na trh dostalo už v roce 2010, je osazen sedmipalcovým displejem s rozlišením 800 × 480 pixelů a můžete ho mít za 150 dolarů.

V základu obsahuje předinstalovanou čtečku knih s Biblí, která je přeložena do 27 jazyků, aby svatou knihu mohli číst lidé ze částí světa a ?bezpečný? webový prohlížeč.

Uživatelská paměť má velikost 8 gigabajtů (lze rozšířit až na maximálních 40 gigabajtů), sekunduje ji 512 megabajtů operační paměti a modul WiFi b/g. Přístroj Edifi můžete za 150 dolarů objednávat odsud.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře