Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySamsung připravil neodolatelnou nabídku. Galaxy S9 zlevnil na 12 990 Kč

Samsung připravil neodolatelnou nabídku. Galaxy S9 zlevnil na 12 990 Kč

Špičkové chytré telefony Samsung Galaxy S9 a S9+ pořídíte nyní se slevou 5 000 Kč. Akce platí pouze do pondělí. Navíc můžete získat 4 000 Kč bonus k výkupní ceně stávajícího telefonu! Pokud jste plánovali nákup „es devítky“, máte teď jedinečnou možnost.

Samsung Galaxy S9 s 64 GB vás při využití akční slevy a bonusu k výkupní ceně staršího mobilu vyjde jen na 12 990 Kč, větší Galaxy S9+ se stejnou kapacitou paměti pak pouze na 15 490 Kč. K telefonům navíc dostanete i 256GB microSD kartu a powerbanku o kapacitě 10 050 mAh zdarma. Nutno podotknout, že výše uvedené platí při nákupu u prodejce Mobil Pohotovost, a to i při objednání smartphonů přes e-shop.

Sleva přichází v době, kdy Samsung představil nový Galaxy Note9, který si z modelů S9 a S9+ bere to nejlepší a navrch přidává inovované pero S-Pen a pořádnou baterii s kapacitou 4 000 mAh.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

16 KOMENTÁŘE

  1. Něco mi říká, že naprosto bez problémů odolám i této neodolatelné nabídce

  2. It’s really really great information.
    That’s exactly what I do, actually read the post and appreciate what I find in valuable. Thanks, for such a great post. I have tried and found it really helpful.

  3. wow
    It’s really really great information.
    That’s exactly what I do, actually read the post and appreciate what I find in valuable. Thanks, for such a great post. I have tried and found it really helpful.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře