Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyDo prodeje vstupují prémiové soundbary Samsung HW-N950 a HW-N850

Do prodeje vstupují prémiové soundbary Samsung HW-N950 a HW-N850

Samsung představil dva prémiové soundbary s označením HW-N950 a HW-N850, které uvádí na trh ve spolupráci s výrobcem spotřební audiotechniky Harman Kardon. Oba budou v České republice dostupné od zítřka.

Po akvizici společnosti Harman Samsungem v březnu loňského roku zahájily obě firmy spolupráci na vývoji mobilních produktů včetně sluchátek AKG dodávaných s vybranými mobilními telefony Galaxy jihokorejské značky, stejně tak i na vývoji profesionálních řešení pro kina, která nesou značku JBL Professional. Soundbary HW-N950 a HW-N850 jsou prvním významnějším plodem spolupráce obou podniků v kategorii prémiových produktů.

„Díky HW-N950 a HW-N850 se budou spotřebitelé cítit jako kině, aniž by však přitom museli opustit domov,“ tvrdí Samsung.  Zásluhu na tom mají mít technologie Dolby Atmos a DTS:X a rovněž vzhůru a do stran namířené reproduktory. HW-N950 s kanálovou konfigurací 7.1.4, jež představuje v současné době největší počet kanálů u soundbaru, je vybaven vestavěným bezdrátovým subwooferem a soupravou bezdrátových zadních reproduktorů. HW-N850 je zjednodušenou verzí HW-N950 a může se pochlubit kanálovou konfigurací 5.1.2 s hlavní reproduktorovou jednotkou a subwooferem.

Jak již bylo uvedeno, oba soundbary jdou do prodeje zítra, tedy v pondělí 20. srpna. Doporučené maloobchodní ceny jsou 39 990 Kč na model HW-N950 a 25 990 Kč za model HW-N850.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře