Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyPrvní aktualizace pro Samsung Galaxy Note9 vylepšeuje zpomalené video

První aktualizace pro Samsung Galaxy Note9 vylepšeuje zpomalené video

Jihokorejský Samsung posílá na telefon Galaxy Note9 první softwarovou aktualizaci. Firmware má označení N960FXXU1ARH5 a velikost 270 megabajtů. Kromě optimalizace systému a oprav různých chyb obsahuje i nejnovější bezpečnostní záplaty. Zásadní novinka se týká fotoaparátu, respektive funkce zpomaleného záznamu videa.

Samsung vylepšuje svůj nový Galaxy Note9 ještě před jeho oficiálním uvedením do obchodů. Smartphone dostává v těchto hodinách update, který přináší nové možnosti v oblasti super slow-mo videa. Doposud bylo možné nahrávat zpomalený záznam (960 fps) pouze po dobu 0,2 sekundy, což při sledování znamená 6 sekund běžného času. Nově Note9 umí nahrát 0,4 sekundy, tedy dvojnásobek času, snímkovací frekvence však poklesne na polovinu (480 fps), ve výsledku tak opět dostanete šest sekund záznamu.

Pro úplnost dodejme, že update dostává varianta Note9 s čipovou sadou Snapdragon 845, na modely se procesorem Exynos  9810 dorazí později.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře