Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkySamsung připravil Galaxy S7 (edge) bohaté příslušenství

Samsung připravil Galaxy S7 (edge) bohaté příslušenství

Samsung představil společně se svými novými smartphony na českém trhu i rozmanité příslušenství. Vybírat bude možné z klasických flipových pouzder, součástí nabídky je ale i unikátní varianta s LED a zadní kryty s QWERTY klávesnicí nebo v koženém provedení.

Speciálně pro Galaxy S7 a S7 edge byla navržena i bezdrátová externí baterie, která se nasazuje přímo na mobil.

LED View Cover

Díky animacím LED na flipovém pouzdru získá uživatel neustálý přehled o důležitých oznámeních, i když bude displej telefonu vypnutý. Potažením přes kryt je možné přijímat telefonní hovory, přičemž pomocí speciálních ikon, které jsou přiřazeny k vybraným kontaktům, dokonce budete vědět, kdo volá. Pouzdro LED View Cover je vybavené také vnitřní kapsou a k dostání bude v černém, zlatém a stříbrném provedení za 1 599 Kč s DPH.

1

Ochranný kryt s klávesnicí

Příznivci hardwarové QWERTY klávesnice mají v době, které dominují dotykové smartphony, stále užší výběr. Samsung však myslí i na ně a představuje své odnímatelné řešení. Nabízet ho bude v černé a zlaté barvě za 1 499 Kč s DPH.

2

Kožený zadní kryt

Leather Cover je údajně kryt  velmi příjemný na dotek a bude k dostání za 799 Kč s DPH.

3

Pouzdra Clear View, S View a flipové pouzdro s kapsou

Stálicemi v nabídce příslušenství Samsungu jsou praktická pouzdra s průsvitnou přední částí (Clear View), s výřezem pro displej (S View) a s celistvou přední částí, která ukrývá kapsu například na vizitku. Všechna tato pouzdra jsou v nabídce v černém, zlatém a stříbrném provedení (v případě S View navíc i v bílé barvě). Doporučená maloobchodní cena bude 1 399 Kč za Clear View, 1 199 Kč za S View a 699 Kč za flipové pouzdro s kapsou Flip Wallet.

99

77

88

Bezdrátová externí baterie Back Pack

Záložní baterii Back Pack stačí jednoduše nasadit na zadní část telefonů. Není zapotřebí žádných dalších konektorů ani kabelů. Back Pack je vybavený indikátorem napájení, který oznamuje zbývající kapacitu baterie. V prodeji se objeví v černé barvě za 2 299 Kč s DPH.

5

Veškeré příslušenství pro Galaxy S7 (edge) bude dostupné v průběhu března.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře