Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMeizu Pro 6 by mohlo dostat 6GB operační paměť

Meizu Pro 6 by mohlo dostat 6GB operační paměť

Dalším chytrým telefonem, který bude vybaven monstrózní porcí 6 GB operační paměti, se stane Meizu Pro 6. Upozornil na to server gizmochina.com.

U nás sice není Meizu příliš známé, v domovské Číně a na dalších, zejména asijských, trzích však platí za populárního výrobce. Firma se přitom nesoustředí pouze na produkci levných smartphonů, ale klade si stále vyšší cíle. Důkazem toho je zpráva, podle které připravuje nový špičkový model s Androidem.

Vybavenější varianta Meizu Pro 6 by měla přinést 6 GB RAM, což je více, než dnes nabízí většina notebooků. Ostudu telefonu ale neudělají ani další specifikace. Přítomen má být Full HD displej (úhlopříčku zpráva neuvádí) s podporou technologie 3D Touch, výkonný procesor Exynos 8890, který pohání Galaxy S7 (edge), či baterie s podporou rychlodobíjení. Operačním systémem bude Android obohacený o prostředí Flyme OS a pro data má být připraveno 128GB úložiště. V nabídce Meizu by se měla objevit i levnější verze 6 Pro se 4 GB RAM a 64 GB paměti.

O termínu představení obou telefonů se prozatím nehovoří. Dříve než ve třetím čtvrtletí se jich ale zřejmě nedočkáme.

Zdroj: Gizmochina

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře