Pátek, 28 června, 2024
DomůNovinkySamsung představuje nový obchod s aplikacemi pro přístroje GALAXY

Samsung představuje nový obchod s aplikacemi pro přístroje GALAXY

Přepracovaný obchod umožňuje zákazníkům snadný přístup a použití ověřených aplikací v mobilních přístrojích řady GALAXY. Prostřednictvím tří základních sekcí se stává také platformou pro akce, slevy a exkluzivní aplikace pro uživatele z České republiky. Informuje tisková zpráva společnosti Samsung.

Společnost Samsung spouští portál GALAXY Apps, který nabízí stovky aplikací exkluzivně pro uživatele mobilních zařízení rodiny GALAXY. Oproti jeho předchůdci, Samsung Apps, nabízí nová podoba aplikace a hry, které umožní lepší přizpůsobení a využití všech možností mobilních zařízení Samsung, neboť se bude primárně orientovat na tituly, které byly vyvinuty s využitím mobilního Samsung SDK.

Bude fungovat také jako platforma pro různé akce, slevy a rovněž pro lokální aplikace, které jsou nabízeny výhradně pro majitele přístrojů GALAXY v České republice.

„Neustále se snažíme vytvářet pro naše zákazníky hodnoty tím, že poskytujeme rozličná řešení a služby spojené s inovativními zařízeními. Samsung GALAXY Apps je rozšířením této snahy, protože nabízí našim zákazníkům exkluzivní aplikace, které obohatí jejich zážitky,“ řekl WonPyo Hong, prezident Media Solution Center ve společnosti Samsung Electronics.

V Samsung GALAXY Apps naleznou uživatelé tři základní sekce:  Oblíbené, Žebříček a Pro GALAXY.

  • Oblíbené – pomůže uživatelům snadno najít doporučované aplikace a propagační akce.
  • Žebříček – zobrazuje nejoblíbenější aplikace, které lze prohlížet podle oblíbenosti, data a ceny.
  • Pro GALAXY – obsahuje čtyři další sekce:
  • GALAXY Gifts, kde jsou prémiové aplikace od globálních i lokálních poskytovatelů výhradně pro zařízení řady GALAXY.
  • GALAXY Essentials sdružuje aplikace, které by majitelům zařízení GALAXY neměly chybět, jako například komunikátor ChatON, dálkové ovládání WatchON nebo třeba POLARIS Office 5 pro editaci dokumentů.
  • Apps for Professionals je domovem podnikově zaměřených aplikací a dalších služeb, které plně využívají funkce zařízení GALAXY. Aplikace jsou zde přehledně členěné dle zaměření oboru zájmu (vzdělávání, byznys, umění apod.).
  • GALAXY Specials umožňuje uživatelům stahovat aplikace speciálně vytvořené pomocí Samsung SDK. Uživatelé si zde mohou stáhnout například aplikace vytvořené pro práci se stylusem S Pen nebo aplikace pro sdílení obsahu pomocí služby Samsung Chord.

galaxy-apps-screenshot-1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře