Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyO2 navyšuje FUP a výrazně zrychluje mobilní internet

O2 navyšuje FUP a výrazně zrychluje mobilní internet

Od 15. 7. všechny datové tarify od O2 zrychlí na maximální rychlost 110 Mb/s pro stahování a 55 Mb/s pro nahrávání dat. Rychlejšího internetu si však zatím užijí jen zákazníci z několika regionů České republiky, kde má tento operátor pokrytí frekvencemi LTE.

„Všechny naše tarify jsou nyní připraveny na využití s nejrychlejší datovou sítí LTE . Zrychlujeme všechny tarify bez ohledu na to, jestli je zákazníci používají v mobilech, v noteboocích nebo v tabletech,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Czech Republic.

Síť LTE od O2 je podle výsledků měření serveru dsl.cz nejrychlejší mobilní sítí v České republice( více ZDE). Rychlého připojení si mohou zákazníci O2 využívat v Praze, v Brně a na Vysočině – brzy k nim snad přibudou i další oblasti.

Aktuální mapu pokrytí naleznete ZDE.

Od 15. 7. dále O2 nabízí tarify pro mobilní data v noteboocích a tabletech za nové ceny a s novými podmínkami. Nejoblíbenější tarif Mobilní internet nyní nabízí 5 GB dat místo dřívějších 3 GB. „Datový objem 5 GB umožňuje přehrát si až 10 filmů z naší O2 videotéky či nahrát na sociální sítě několik tisíc fotografií,“ upřesňuje Cieslarová.

1

Uvedené ceny platí při uzavření závazku na 24 měsíců pro zákazníky z řad domácností i živnostníků, kteří již využívají jednu ze služeb O2.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

  1. Ano, takže při 110Mbps spotřebuju ten slavnej 5GB FUP za 6 minut. Nádhera 🙂

  2. 5GB už je rozumnější, ale na každodenní poslech webového rádia, a spoustu youtube to pořád ještě není…. až bude lidových takových 50GB, tak už to bude někde jinde, ale na to si asi ještě chvilku budem muset počkat.

    • 50 GB je tak leda pro někoho, kdo stahuje a nelegálně vypaluje. Mám už x let 10 GB a jen jednou jsem potřeboval 1 GB navíc… Koukám, sleduji, poslouchám, komunikuji, posílám fotky apod. a vše v pohodě…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře